Dlaczego Polacy boją się zawierać umowy na wyłączność z Pośrednikami Nieruchomości ?

Sprzedaż nieruchomości to często nie lada wyzwanie. Proces, który kosztuje nas sporo czasu, zaangażowania, a co za tym idzie dodatkowego stresu i obowiązków, które musimy dołożyć do naszego i tak już zapełnionego kalendarza.

 

Dlaczego więc nie skorzystać skorzystać z pomocy Specjalistów? Oto najczęstsze powody dla których nie chcemy tego robić.

  • mamy już wstępnie zainteresowanego klienta, który pała entuzjazmem, a my już liczymy o ile więcej zarobimy na transakcji. Niestety, życie pokazuje, że nieruchomość wcale nie jest tak łatwo sprzedać. Klient, który miał być idealny nagle się rozmyślił, bo nie przedyskutował tej decyzji z żoną lub bank odmówił mu udzielenia kredytu, a my dalej musimy oprowadzać wycieczki po naszym domu lub mieszkaniu.
  • koleją obawą klientów sprzedających jest to, że wynagrodzenie pośrednika pomniejszy wartość ich nieruchomości. Tak nie musi być, możesz wybrać dobrego pośrednika, który będzie dbał o TWOJE interesy, a prowizja będzie po stronie kupującego.
  • kolejnym powodem jest ogólnie panujące przekonanie, że podpisanie 20 umów otwartych jest lepsze niż jednej z odpowiednim biurem. Nic bardziej mylnego. Umowa na wyłączność oznacza możliwości przeprowadzenia całego procesu od początku do końca. Jeśli nieruchomość oferowana jest przez kilka biur nieruchomości, trwa między nimi wyścig, kto pierwszy sprzeda, ten otrzyma zapłatę. Jednak musimy pamiętać, że nie oznacza to większego zaangażowania z ich strony… Po co wkładać całe serce i wysiłek w coś, co może nagle zostać sprzedane przez inną osobę? Poza tym pamiętaj, że przy umowie na wyłączność kontaktujesz się z jednym doradcą, masz do niego zaufanie, prowadzisz odpowiednie negocjacje, a przy wielu umowach otwartych, gównie masz masę bezcelowych telefonów, które zabierają Twój czas.

 

Powodów dla których warto podpisać umowę na wyłączność z dobrym biurem jest jeszcze sporo.

Tak więc jeżeli Twoje wcześniejsze doświadczenia z biurami nieruchomości pozostawiają wiele do życzenia to dobrze, że oglądasz to wideo do końca.

Jesteśmy po to, by pomóc Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji.

Z nami sprzedasz nieruchomość po najlepszej cenie, szybko, do tego z pełnym zabezpieczeniem prawnym. W pełni skupimy się na Twoich interesach i prowadzimy procesy negocjacyjne tak, by cena sprzedaży była możliwie jak największa,

 

Sprzedaj nieruchomość skutecznie i bezpiecznie

www.domowo.pl/sprzedaj_nieruchomosc/

www.domowo.pl/wycen_nieruchomosc/

 

Sprawdź za ile sprzedasz nieruchomość

Krok 1/2

Typ nieruchomości

Skontaktuj się z nami!

Zostaw nam swój numer telefonu, a nasz doradca oddzwoni do Ciebie w przeciągu kilku minut.