Jak sprzedać nieruchomość w 4 krokach?

Jak sprzedać nieruchomość w 4 krokach?

Najpierw zastanów się jaką maksymalną cenę sprzedaży możesz osiągnąć. To nie jest łatwe pytanie dlatego warto poznać realną wartość nieruchomości, aby uniknąć późniejszego rozczarowania.

Być może czekasz już na wycenę, którą przygotowują nasi specjaliści, a być może dopiero zastanawiasz się nad zrobieniem pierwszego kroku ale już teraz powiemy Ci co powinno wydarzyć się dalej.

Sprawdź czy klient ma wystarczającą ilość gotówki lub wiarygodną zdolność kredytową na zakup Twojej nieruchomości. To bardzo ważne, dlatego decydując się na współpracę z nami, będziesz mógł skorzystać z naszego działu finansowego, który zweryfikuje klienta pod kątem finansowym.

Zastanów się jakie elementy prawne powinny znaleźć się w umowie przedwstępnej lub końcowej, by nie zablokować nieruchomości na rok czasu. Razem z naszym Działem Prawnym i Notariuszem zabezpieczymy wszystkie Twoje interesy, aby transakcja była w 100% bezpieczna.

Krok 4? Nie zapomnij o o podatkach, dowiedz się kiedy należy zapłacić podatek od sprzedaży nieruchomości lub w jaki sposób możesz go zupełnie uniknąć. W ramach współpracy, nasz Dział Podatkowy załatwi za Ciebie wszystkie sprawy formalne.

 

@ https://domowo.pl/sprzedaj-wynajmij/sprzedaj-nieruchomosc/

Sprawdź za ile sprzedasz nieruchomość

Krok 1/2

Typ nieruchomości

Skontaktuj się z nami!

Zostaw nam swój numer telefonu, a nasz doradca oddzwoni do Ciebie w przeciągu kilku minut.